Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Маріїнському парку міліція відбирає намети й обшукує людей

Субота, 14 травня 2011, 12:55

Міліція вилучає намети та обладнання для їх встановлення в учасників громадянської акції "День гніву" у Києві.

Про це "Українській правді" повідомив координатор акції Олександр Данилюк.

"Міліція обшукує людей, ми не можемо розгорнути намети, все вилучається. Вони заявляють, що акція несанкціонована, посилаючись на рішення суду. Але ми вважаємо, що діємо в рамках закону, тому зараз підвозимо нове обладнання для розгортання наметового містечка", - сказав він.

За його словами, акція у Маріїнському парку триває, кількість учасників збільшується, "люди продовжують прибувати, поступово прориваючись через міліцейські кордони, які виставлені, навіть на Подолі". Крім того, за свідченнями очевидців, правоохоронці посилено патрулюють навколишні парки, зокрема той, що розташований на Володимирській гірці.

Коментуючи заяву прем’єр-міністра Миколи Азарова про те, що влада нібито домовилася з підприємцями, Данилюк сказав: "Ми багато разів заявляли, що у нас не підприємницька акція, а громадянська. З нами ніхто не домовлявся".

Він також додав, що на мітингу присутні кілька опозиційних депутатів, зокрема Андрій Парубій, Михайло Волинець та Юрій Гримчак, "усі, хто подавали заявки" (на зустріч з виборцями).

Разом з тим, за інформацією "Української правди", апарат фракції Партії регіонів обдзвонює своїх депутатів, і просить тих, хто залишився в Києві на вихідні, впродовж півгодини прибути під будівлю Верховної Ради.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: