У Януковича не планується зустріч із Обамою, але він готовий

25 травня 2011, 11:37

Зустріч президента України з президентом США у Варшаві наприкінці травня поки не планується, але українські дипломати опрацьовують таку можливість.

Про це повідомив на брифінгу радник президента України, керівник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрій Гончарук.

"У нас не буде прямого діалогу з Обамою, у нас будуть спільні заходи з Обамою", - сказав він, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Реклама:

Разом із тим, українські дипломати працюють над можливістю такої зустрічі, зазначив Гончарук.

Він пояснив, що президент США Барак Обама буде присутній на 17-й зустрічі глав держав Центральної Європи у Варшаві як спеціальний учасник під час вечері - і за усталеною практикою, якщо людина приїжджає як офіційний гість, вона не проводить двосторонні зустрічі.

Однак якщо така можливість буде, то українська сторона готова до такої зустрічі, сказав Гончарук.

РЕКЛАМА:

Як повідомлялося, Янукович 27-28 травня має намір взяти участь в 17-й зустрічі голів держав Центральної Європи у Варшаві (Польща).

У той же час Польщу відвідає Барак Обама.

Обама Польща Янукович
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування