25.06

Банківський форум

Зі столичного банку вкрали 10 мільйонів

П'ятниця, 10 червня 2011, 10:28

У Києві з відділення "Єврогазбанку" на вулиці Саксаганського, 96 винесли гроші та коштовності на загальну суму в 10 мільйонів гривень.

Пограбування сталося в ніч з 24 на 25 травня, але через особливі обставини подію вирішили не афішувати, пише "Сегодня".

Приблизно 1,5 мільйона гривень в еквіваленті зловмисники взяли в доларах, євро та гривнях, решту - в зливках дорогоцінних металів.

У крадіжці міліція підозрює охоронця банку, який в ту ніч чергував у відділенні.

"О 6 ранку до міліції зателефонував переляканий охоронець фінансової установи і повідомив, що прийшов на службу змінити напарника. Але на місці нікого не виявив. А з сейфа зникли гроші і коштовності", - розповів начальник відділу зв'язків київської міліції Володимир Поліщук.

На місце виїхали криміналісти, які виявили розпилену болгаркою ліву бічну стійку сейфа. Там зберігалися ключі від іншого сейфа. За приблизними підрахунками, злодій забрав 4 спортивні сумки, набиті грошима.

Охоронець, що зник, Петро Мухоїд мешкав з сестрою і батьками у Броварах. Разом з ним зникла і його машина "Деу Ланос".

За словами сестри підозрюваного Олени, у банку Мухоїд працював близько 5 лет і вчинити такого він не міг.

"Він адекватний, не наркоман. Знаючи його, я можу з упевненістю сказати, що він цього не робив. Ми домовились разом поїхати попрацювати на дачу, але він зник. Спочатку думала, що його міліція забрала. А тепер - дуже переживаю за його життя", - сказала сестра.

"Вдома охоронця не знайшли. Зараз міліція отримала дозвіл на обшук помешкання та його затримання. Поки його місцезнаходження невідоме. Його дані передали на всі кордони", - розповів Поліщук.

У самому банку ситуацію не коментують, але підкреслюють, що внески клієнтів не постраждали.

Українська правда. Київ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: