У "Регіонах" знайшли підтвердження зради Тимошенко

Середа, 15 червня 2011, 22:20

Показання екс-глави "Нафтогазу" Олега Дубини підтверджують, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко зрадила національні інтереси України.

Таку думку озвучив депутат від Партії регіонів, член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин підписання газових угод між "Нафтогазом" і "Газпромом" в 2009 році Олег Надоша, повідомляє прес-служба партії.

На думку депутата, заява депутата від БЮТ Сергія Пашинського про те, що результати очної ставки Тимошенко і Дубини підтвердили невинуватість колишнього прем'єра, - це всього лише спроба видати бажане за дійсне.

"Пашинський, м'яко кажучи, видає бажане за дійсне. Тільки гідний учень доктора Геббельса візьметься стверджувати, що Тимошенко мала право підробити директиви уряду на законних підставах", - заявив політик.

Надоша підкреслив, що Тимошенко в ході очної ставки особисто підтвердила, що у неї не було затверджених урядом директив.

"Вона змусила Олега Дубину підписати невигідні для України газові контракти. Їм обом не хотілося було вникати у формулу ціни газу, закладену в контракті. Тепер ціна газу, розрахована за формулою Тимошенко, поставила економіку України на коліна", - констатує парламентарій.

"Показання очної ставки підтверджують, що Тимошенко зрадила національні інтереси країни. А свідчення Дубини свідчать про повне ігнорування Юлією Тимошенко вимог закону в той час, коли вона очолювала уряд", - підкреслив політик.

Він переконаний, що у Тимошенко був особистий мотив змушувати Дубину укладати кабальні для України угоди.

"На момент підписання контрактів корпорація ЄЕСУ, яку раніше очолювала Тимошенко, була винна Росії 405 мільйонів доларів. Це підтверджує лист Міністерства оборони Росії, яке знаходиться в розпорядженні ТСК", - заявив Надоша.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.