Львівські чиновники обіцяють не закривати російську школу

3 перегляди
Четвер, 16 червня 2011, 23:30

Влада Львова не планує закривати школу №35 з російською мовою навчання.

Про це заявив у четвер на прес-конференції начальник управління освіти Львівської міської ради Володимир Огура, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Підкреслюю ще раз - злиття, реорганізації або інших дій я особисто і міська влада не допустять. Йдеться про розвиток цієї установи. Я не можу допустити, щоб у когось із керівників міста був або є злий умисел щодо майбутнього школи №35" , - сказав він.

За словами Огури, мова про капітальний ремонт приміщення школи йде вже давно, і для початку цих робіт у бюджеті на поточний рік передбачено 295 тисяч гривень, але це сума тільки для початку робіт, оскільки сама будівля потребує серйозних вкладень.

"В даний час розробляється проект, і тільки після цього можна буде говорити про будь-які терміни і суми", - повідомив Огура.

За його словами, проект буде завершений приблизно через місяць.

Він також підкреслив, що в даний час коментує лише чутки, оскільки ніяких документів щодо капремонту і закриття школи не існує, проект повинен пройти процедуру узгодження в комісіях міськради і на сесії міськради.

Огура також прокоментував інформацію про те, ніби він намагається відняти приміщення школи №35, щоб передати приватній школі "Ерудит", якою він раніше керував.

Він підкреслив, що вже не є власником цієї школи, але добре знає ситуацію в цьому навчальному закладі.

"Для "Ерудиту" приміщення в центрі Львова не підходить, бо там немає ні саду, ні двора, ні парковки, вкрай необхідною, адже дітей везуть до школи і додому більше 15 автобусів", - пояснив Огура.

Як відомо, батьки учнів школи №35 Львова з російською мовою навчання заявили, що влада міста хоче відібрати приміщення школи та передати його приватній школі, в чому зацікавлений начальник управління освіти.

У свою чергу представники російських товариств Львова звернулися з листом до міністра науки і освіти, молоді та спорту Дмитра Табачника з проханням втрутитися в ситуацію з цією школою.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua