Каськів каже, що гроші ще не витрачав

Субота, 18 червня 2011, 00:18

Фінансування Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами обійдеться державі в 0,15% державного бюджету.

Про це повідомив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів в ефірі телеканалу "Інтер".

"До сьогоднішнього дня я не мав можливості тратити бюджетні кошти. І те, що ми зробили закордоном, ми використовували або існуючу інфраструктуру наших міністерств, або, що особливо цінно, це поїздки в рамках державних візитів президента", - заявив він.

Каськів уточнив, що з цього тижня у комітету є бюджет.

"Робота, яка робилася, була на ентузіазмі команди, в якій вірять в цей успіх", - додав він.

Уточнюючи обсяг фінансування комітету, чиновник заявив, що "весь цей експеримент буде коштувати бюджету не більше ніж 0,15% від загальної суми, яка витрачається".

"Сума залучених інвестицій однозначно до кінця року, це я вам абсолютно і чітко відповідально обіцяю, покриє в десятки, якщо не сотні разів, до кінця року", - зазначив Каськів.

"У нас план дуже чіткий і зрозумілий... В цьому році буде успішний рік, якщо ми завершимо його з сумою 7,5 мільярдів доларів залучених інвестицій", - додав він.

Відповідаючи на питання, чи піде він у відставку, якщо не досягне цих показників, Каськів заявив: "Можливо й так, якщо будуть сильно відрізнятися ці показники. А чому ні?".

"Для мене ця посада не є ціллю життя. Це є можливість", - зазначив він.

Українська правдаpowered by lun.ua