25.06

Банківський форум

Порошенко про тиск на "Кореспондент": Я буду громовідводом

Четвер, 2 червня 2011, 11:36

Петро Порошенко запевняє, що не втручається в редакційну політику купленого ним журналу "Кореспондент" і не допустить тиску на редакцію.

 Про це він сказав в інтерв'ю KyivPost.

На питання, чи отримує він "якісь дзвінки" у зв'язку з матеріалами журналу і чи може це "якось відбиватися" на ньому, Порошенко відповів:

"На мені? Теоретично може. Ще не відбивається, але теоретично може. На "Кореспонденті" не може відбиватися".

"Тому що, розумієте, моя місія саме і виступати тим, якщо хочете, щитом, громовідводом, коли дзвінки доходять до мене і далі вони вже не передаються. Я, вибачте мене, не передавальний пристрій", - додав Порошенко.

Він зазначив, що якщо хтось хоче обговорити зміст матеріалів, опублікований у "Кореспонденті", він може "легко зателефонувати" виконавчому директору KP media Джеду Сандену "і з ним це зробити, тому що ці функції продовжують залишатися за контрактом за ним".

"Мені невідомо, щоб хтось йому дзвонив", - сказав Порошенко.

Він також заявив, що у нього немає конфлікту інтересів "бізнесу і друкованих матеріалів".

"Чи може бути факт тиску на мене з приводу якихось матеріалів у якихось виданнях? Може. Це буває досить регулярно. 5 канал дає для цього нітрохи не менше підстав. Але на роботі 5 каналу це ніяк не відбивається. Я вважаю, що на сьогоднішній день у будь-яких людей, які можуть забезпечувати тиск, вистачить розуму не перегнути палицю. Я на це сподіваюся", - сказав Порошенко.

Українська правда

 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: