25.06

Банківський форум

"Газета по-київськи" таки припиняє вихід

Середа, 22 червня 2011, 17:24

Із 23 червня "Газета по-київськи" змушена припинити свій вихід.

Про це йдеться в прес-релізі видання.

"На бренд "Газети" заявив свої претензії колишній міноритарний акціонер та головний редактор Сергій Тихий, який висунув до підприємства суттєві фінансові вимоги. Унаслідок таких дій, "Газета по-київськи" вимушена закритися", - йдеться в повідомленні.

"Олексій Газубей, головний редактор "Газети по-київськи", повідомив що він сподівається на можливість видавати газету в оновленому вигляді. "Ми плануємо узгодити нову бізнес-модель газети, оновити та вдосконалити її", - зазначено в прес-релізі видання.

Наразі всю заборгованість із виплат зарплати працівникам газети погашено. 22 червня, у середу, вийшов останній номер "Газети по-київськи".

Як відомо, у квітні у "Газеті по-київськи" стався конфлікт, що призвів до того, що пішов посади головний редактор видання Сергій Тихий. Він фактично виконав ультиматум власників видання (газета належить Ігорю Коломойському), інакше видання мало закритися як дотаційний проект.

Проблеми в виданні почалися після того, як газета написала про заготовані питання для прес-конференції Віктора Януковича. Вихід матеріалу співпав з розподілом прибутків "Укрнафти".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: