БЮТівець: Якщо Тимошенко засудять, ми переможемо на виборах

Четвер, 23 червня 2011, 10:08

У "Батьківщині" вважають, що навіть якщо Юлію Тимошенко засудять, це лише збільшить її популярність і призведе до перемоги її партії на виборах.

Таку думку висловив депутат фракції БЮТ Андрій Павловський, пише "Сегодня".

"Ми готові до будь-яких, найжорсткіших варіантів. Адже ми розуміємо, що це чисто політичний процес і політичні репресії", - сказав він.

"У випадку обвинувачувального вироку Тимошенко негайно послідують санкції Заходу. Не виключаю, що будуть ужиті такі ж заходи, як у Білорусі, - низці наших політиків відмовлять у в’їзді в ЄС і США, а їхні офшорні рахунки заблокують", - вважає Павловський.

На його думку, партія Тимошенко може навіть виграти від переслідування свого лідера.

"Якщо проти Тимошенко застосують жорсткі заходи, засудять і не допустять до виборів, це лише збільшить її популярність і її партії "Батьківщина". І ми візьмемо перше місце на парламентських виборах", - сказав Павловський.

"Навіть у глухих селах знають, що "Батьківщина" – це партія Тимошенко. Таким чином влада покаже, яка партія є справді опозиційною. Психологія людей так влаштована: кого більше переслідують, того й вважають справжньою опозицією. І до нас у партію будуть вступати нові люди", - вважає він.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.