Бійці Могильова з вечора "блокують" Печерський суд

Четвер, 23 червня 2011, 21:52

Міністерство внутрішніх справ розпочало блокування приміщення та території, прилеглої до Печерського районного суду Києва, де у п’ятницю розпочнеться суд над Юлією Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

"Навколо входу до суду міліція виставляє паркани", - повідомили в партії.

"На самому ж подвір’ї суду знаходяться особи у цивільному, які блокують територію - очевидно для того, щоб зранку здати її "найманцям" з Партії регіонів, які традиційно, в такий спосіб, блокують будь-які акції опозиції", - додали в прес-службі..

В "Батьківщині" знову заявили, що у гуртожитках Києва Партією регіонів ведеться мобілізація студентів для участі в акціях під Печерським районним судом.

"Крім того, з низки вишів надходила інформація, що відомство міністра освіти Табачника спонукає молодь до участі в акції проти Тимошенко - або під загрозою нездачі сесії, або ж навпаки обіцянками ліквідації будь-яких хвостів", - заявили в прес-службі.

"Увечері стало відомо, що для участі в подіях під Печерським судом влада намагається також залучити в очевидних цілях працівників приватних охоронних структур", - додали в партії.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: