Тимошенко: Мiй голос із в'язниці лунатиме ще голосніше

П'ятниця, 24 червня 2011, 15:01

Екс-прем'єр Юлiя Тимошенко заявляє, що ті директиви, які вона підписала були підписані не урядом, а нею особисто як прем'єром.

Про це вона заявила на засіданні суду, обґрунтовуючи своє клопотання про закриття кримінальної справи.

"Подивіться закон про міжнародні договори. Є висновок Мiнюсту, першого заступника генерального прокурора Кудрявцева про те, що не потрібні директиви уряду для підписання угоди між господарюючими суб'єктами", - заявила вона.

"Я не розумію, які від мене вимагають директиви i які резолюцiї мали ухвалювати на засіданні Кабміну", - сказала вона.

"Стверджую, що резолюція Кабміну була непотрібна… Перед тим, як підписувати угоду, треба було провести переговори на міжурядовому рівні. Я мала право вести переговори без будь-яких директив, бо була прем'єром", - заявила Тимошенко.

Вона нагадала, що перед цим екс-президент Віктор Ющенко відкликав тодішнього голову Нафтогазу Олега Дубину з переговорів.

"В той час Дубина публічно заявив, що він не здатний далі вести переговори. Тоді я підключилася, бо кожну добу в Україні і Європі могли відбутися надзвичайні події", - сказала вона.

"Так, я провела переговори згідно своєї компетенції… Потім я вимушена була довести результати до виконавців. Згідно регламенту уряду, я склала власноручно директиви свої особисті, які не мають ніякого відношення до директив уряду… бо Росія не захотіла підписувати ще один додатковий протокол. Мені що уряду Росії руки викручувати?" – сказала вона.

"Тому я діяла в односторонньому порядку. Власні директиви, які я вважаю дорученням, я дала міністру палива й енергетики. А він передав керівнику Нафтогазу. Я як прем'єр давала доручення обов'язкові до виконання", - зазначила вона.

"Якщо читати директиви, стає зрозумілим, наскільки брудна пропаганда. Тому постанова про порушення кримінальної справи проти мене мусила бути одразу скасована", - наголосила вона.

"Я все одно знайду правду, якщо не в українських, то в міжнародних судах. I боротися буду до останнього дихання. Вони хочуть посадити мене до в'язниці, але це їм не допоможе. Мiй голос із в'язниці лунатиме ще голосніше, ніж зараз, i мене чутиме весь світ", - заявила Тимошенко.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.