У Донецьку хочуть виселити бездомних у "резервацію"?

П'ятниця, 24 червня 2011, 15:48

Влада Донецька на час Євро-2012 планує поселити бездомних у спеціальному наметовому містечку.

Директор донецького міського притулку для бездомних Микола Федорук вважає, що гостям європейського чемпіонату не варто зустрічатися з місцевими бомжами, повідомляє ВВС.

"Прийде маса людей, які будуть бачити, як бездомні десь там у сміттєвих баках риються. Це соромно, незручно і недобре для нас. Тому ми вийшли з ініціативою перед міським головою, щоб створити якісь умови хоча б на період ігор" , - сказав він.

Правоохоронні органи запропонували розмістити бомжів на території колишньої військової частини між Донецьком і Макіївкою.

"Там хороші умови - в казармі вода, опалення. Можна зробити наметовий табір на літній період з харчуванням. Як раніше було - табір праці та відпочинку", - говорить Федорук.

За його словами, перебування в такому закладі 200 бездомних протягом двох тижнів обійдеться міському бюджету всього у 40 тисяч гривень.

За даними міліції, в Донецькій області налічується близько 16 тисяч бездомних.

Крім того, оскільки в місті не вистачає готелів і іншого житла для оренди, місцева влада пропонує поселити гостей Євро-2012 у фан-кемпінгу на околиці міста.

"Ліжко-місце в такому закладі буде коштувати від 15 до 30 євро за добу, обіцяють господарі чемпіонату", - йдеться у публікації.powered by lun.ua