Графік Януковича утаємничили

Понеділок, 27 червня 2011, 12:19

Графік зустрічей президента Віктора Януковича утаємничили.

Про це свідчить відповідь керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації адміністрації президента Дениса Іванеско на інформаційний запит журналіста СТБ Сергія Андрушко.

Журналіст намагався дізнатися, яка зустріч не дозволила президенту виконати обіцянку про відвідини журналістами резиденції "Межигір'я", дану на прес-конференції 4 червня 2010 року.

В управлінні повідомили, що "графік президента є документом, якому присвоєний гриф "Для службового користування".

"Тому, у відповідності до пункту 2 статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" вам відмовлено в наданні інформації про графік президента 4 червня 2010 року", - зазначається у відповіді на запит.

У листі адміністрації зазначається, що 6 червня 2011 року під час зустрічі з керівниками ЗМІ Янукович ще раз запросив журналістів відвідати свою оселю.

"Зараз вивчається можливість організації цього заходу з урахуванням можливостей робочого графіку", - відповів Іванеско.

"Прес-службою спільно з іншими структурними підрозділами адміністрації президента опрацьовується можливість проведення заходів, пов'язаних зі спілкуванням глави держави за місцем проживання з представниками ЗМІ. Проробляються технічний, протокольний та безпековий аспекти заходу", - додали в адміністрації.

Як відомо, Янукович у п’ятницю, 24 червня, провів зустріч із журналістами лояльних мас-медіа.

Зйомка інтерв'ю президента Віктора Януковича в резиденції "Межигір'я" була організована президентською прес-службою, камер інших телеканалів не було.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...