У Пшонки кажуть, що справи на Вовка не існує

Четвер, 30 червня 2011, 18:06

Верховний суд ще 23 лютого 2010 року підтвердив скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно судді Печерського суду Києва Сергія Вовка.

Про це повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генпрокуратури.

30 червня 2011 року під час судового засідання, де розглядається кримінальна справа за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, один із його захисників підняв питання про відвід судді Вовка у зв’язку з наявністю стосовно нього кримінальної справи.

"Подібні заяви вводять в оману громадськість, тому ми змушені поінформувати,  що ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах Верховного Суду від 23 лютого 2010 року залишено в силі постанову Голосіївського райсуду Києва дворічної давнини (від 16 липня 2009 року) про скасування як незаконної постанови про порушення кримінальної справи стосовно Сергія Вовка", - заявили в прес-службі ГПУ.

В свою чергу в прес-службі Вищої ради юстиції підтвердили, що підставою для закриття провадження у Вищій раді юстиції щодо судді Вовка стало рішення Верховного Суду.

"За пропозицією члена Вищої ради юстиції Портнова Андрія Володимировича на офіційному сайті ВРЮ розміщено довідку про результати перевірки, проведеної ним за зверненнями Ремесленнікової Т.І. стосовно судді Печерського районного суду Києва Вовка", - заявили в раді.

"У зверненні громадянки Ремесленнікової, що надійшли до Вищої ради юстиції 29 листопада 2010 року, зазначалося про порушення суддею Вовком норм чинного законодавства України під час розгляду справи про визнання права користування житловим приміщенням", - повідомили у відомстві.

"Матеріали перевірки було розглянуто на засіданні ВРЮ 1 березня 2011 року й прийнято ухвалу про затвердження перевірки з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення вказаного судді з посади за порушення присяги", - додали у ВРЮ.

Українська правдаpowered by lun.ua