Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Дзеркало тижня" подає в суд на Бойка. Янукович звернувся до СБУ?

Субота, 4 червня 2011, 15:20

"Дзеркало тижня. Україна" і журналісти Юрій Ніколов та Олексій Шалайський подадуть до суду на міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка за його висловлювання про замовність статті "Вишка для Бойка".

Про це повідомляється в новій статті на цю тему в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Видання повідомляє з посиланням на джерела, що президент Віктор Янукович звернувся до СБУ із запитанням, чи справді "Чорноморнафтогаз" купив бурильну установку за 400 мільйонів доларів, переплативши на одній операції 150 мільйонів, і, "якщо так — то чия схема".

У новому матеріалі також повідомляється, що купівля бурильної установки "Чорноморнафтогазом" пройшла з 80%-ю передоплатою.

Автори статті також стверджують, що в документації конкурсних торгів об'єктом купівлі виступає виключно установка без додаткових транспортних засобів.

Крім того, видання повідомляє, що отримало офіційну відповідь від "Чорноморнафтогазу" про те, що бурильну установку, яку купили на тендері, справді виготовлено на верфі сінгапурської компанії Keppel. При цьому при перепродажу вона отримала власне ім’я: "Петро Годованець".

Як повідомлялося, Бойко назвав статтю в "Дзеркалі тижня" "стовідсотковою заказухою" і звернувся до СБУ з проханням розшукати її замовників. За словами міністра, в ціну бурильної установки могли входити також кораблі і вертольоти.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: