25.06

Банківський форум

Лубківський: місцеві чиновники не розуміють масштабів Євро-2012

Неділя, 5 червня 2011, 20:11

Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський заявляє, що Київ перестав бути найбільш проблемним містом у підготовці до чемпіонату.

"Слава Богу, ситуація змінилася", - сказав він в інтерв’ю "Дзеркалу тижня. Україна".

"Мені здається, що сьогодні з боку міської влади — і глави КМДА Попова, і його зама Голубченка — є повне розуміння всіх нагальних проблем, де найголовніша — це НСК "Олімпійський", - зазначив він.

Що стосується розміщення, то, за його словами, для цільових груп УЄФА необхідно 7300 номерів, тоді як на сьогодні є близько 6200. "Проте з урахуванням готелів, які наразі споруджуються, думаю, що можна вийти навіть на профіцит", - вважає він.

Ще одним серйозним питанням Лубківський назвав організацію автобусних перевезень людей за маршрутом Київ-Бориспіль.

Директор Євро-2012 в Україні також зазначив, що головною причиною тривоги є нерозуміння багатьма чиновниками на місцях масштабності проекту.

"І це головне. Ну немає в Україні традицій проведення подібних заходів! Зате є радянська традиція готувати все в авральному порядку", — сказав Лубківський.

До таких "дрібних проблем", які міста повинні вирішувати самостійно, директор з Євро-2012 зарахував, зокрема, встановлення покажчиків на латиниці.

"Європейці, до речі, не зрозуміють, чому в наших метро, ​​на вокзалах і в аеропортах заборонено фотографувати. Вдумайтеся, в Україні досі діє антишпигунська радянська норма 30-х років минулого століття!", — підкреслив також Лубківський.

За його словами, багато з проблемних питань не входять до компетенції УЄФА. "Ці наші особисті проблеми та відповідальність, яка лежить сьогодні на уряді, повинні розділити і міста, що приймають", — відзначив директор з Євро-2012.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: