Фотографа Саакашвілі арештовано за шпигунство на користь Росії

Неділя, 10 липня 2011, 16:15

Відомі грузинські фотографи заарештовані за звинуваченням у шпигунстві на користь Росії.

У суботу суд призначив Гіоргію Абдаладзе, Зурабу Курцікідзе та особистому фотографу президента Грузії Іраклію Геденідзе в якості запобіжного заходу попереднє ув'язнення терміном на два місяці.

Четверта затримана - фотограф Натія Геденідзе - була звільнена під заставу в 10 тисяч ларі, повідомляє Бі-Бі-Сі.

За словами адвоката одного із затриманих, судовий процес почнеться 1 вересня.

У суботу в ході брифінгу представник МВС Грузії оголосив, що фоторепортери передавали російським спецслужбам секретну інформацію.

За його словами, Курцікідзе був пов'язаний з головним розвідуправлінням міністерства оборони Росії.

Грузинське МВС поширило також відео-матеріали, які були названі визнавальними показаннями особистого фотографа президента.

На записі Геденідзе повідомляє, що передавав своєму колезі Курцікідзе за грошову винагороду інформацію, що не стосується його професійної діяльності в президентській адміністрації.

Як заявляють в МВС Грузії, під час обшуку особистих речей Геденідзе і Абдаладзе і вивчення матеріалів, що містяться в комп'ютері затриманих, було виявлено фотографії схем адміністративної частини будівлі президента, інформація про маршрути його пересування, інформацію про деталі його візитів і зустрічей, а також іншу інформацію, що містить секретні дані.

Адвокат Курцікідзе заявив журналістам, що його підзахисний не визнає себе винним. Між тим, Абдаладзе оголосив сухе голодування.powered by lun.ua