Фірташ поглинув "Надра"

Понеділок, 11 липня 2011, 11:55

Компанія Centragas Holding GmbH, що належить Дмитру Фірташу, стала найбільшим акціонером ВАТ "КБ "Надра" з часткою 89,97% у статутному капіталі банку.

Про це йдеться в прес-релізі банку.

"Надра Банк" завершив всі необхідні операції в системі депозитарного обліку цінних паперів, що дозволяє компанії Centragas Holding GmbH стати повноправним найбільшим акціонером з часткою 89,97% у статутному капіталі банку", - йдеться в повідомленні.

Банк підкреслює, що цьому передувало завершення процедури реєстрації державними регуляторами збільшення розміру статутного капіталу та додаткової емісії акцій банку.

Як відомо, "Надра Банк" 29 квітня завершив розміщення акцій додаткової емісії на 3,5 мільярда гривень, в результаті чого його статутний капітал зростає в 9,9 рази - до 3,89 мільярда гривень.

За підсумками додаткової емісії австрійська компанія Centragas Holding, що належить Фірташу - 90% та Івану Фурсіну - 10%, сконцентрує 89,97% акцій банку.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
16:25
Швеція до 2027 року створить в Україні центр для реабілітації поранених військових
16:19
На Дніпропетровщині дворічна дівчинка випала з четвертого поверху: обставини з'ясовує поліція
16:17
Фінансової "подушки безпеки" немає майже у 40% росіян, які працюють
16:08
У червні РФ вбила найбільшу кількість цивільних в Україні за 3 роки – місія ООН
16:05
Штраф за порушення вимог використання касових апаратів доведеться платити в повному обсязі
16:03
"Боролися за життя інших, та загинули самі": в Україні вперше відзначають День вшанування загиблого медика
16:00
Буткевич хоче купити житомирський ЦУМ у колишньої дружини нардепа
15:45
Рубіо обговорив з Лавровим війну в Україні: каже, РФ запропонувала "новий підхід"
15:43
АРМА виявило, що арештоване "Кіровоградське рудоуправління" використовується
15:41
Зеленська: Понад 80% українців живуть у хронічному стресі та постійній емоційній напрузі
Усі новини...
Реклама: