Тимошенко відмовляється від свого захисника

Понеділок, 11 липня 2011, 11:57

Юлія Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника Миколи Титаренка.

Про це вона заявила під час судового засідання у "газовій справі".

За словами екс-прем'єра, Титаренко написав на її ім'я заяву з проханням звільнити його.

Вона заявила, що суддя Кірєєв позбавив Титаренка можливості ознайомитися з матеріалами справи, щоб не дати екс-прем'єру можливості захищатися.

"Я не хочу, щоб людина завтра і післязавтра знову від'їжджала з суду на "швидкій допомозі". Він (Титаренко) людина відповідальна, він людина моральна і він не може в таких умовах виконувати якісно свою справу", - зазначила Тимошенко.

Як відомо, перед цим суддя відмовився надати Титаренку додатковий час - 2 місяці - для ознайомлення з матеріалами справи.

Також Тимошенко вимагає від суду надати їй не менше трьох діб для запрошення нового захисника, починаючи з вівторка. За її словами, суд не має законних підстав не задовольнити її заяву про відмову від захисника.

У свою чергу Титаренко попросив суд задовольнити заяву Тимошенко. За словами захисника, він змушений погодитися з заявою екс-прем'єра "через дії, які проводяться з боку суду по відношенню до захисту".

Титаренко заявив, що йому вистачає кваліфікації, але "недостатньо часу, який так принципово не хоче надавати головуючий, для ознайомлення з матеріалами справи".

Водночас представник обвинувачення попросив суд з'ясувати, де знаходиться інший захисник Тимошенко, БЮТівець Сергій Власенко. Водночас Тимошенко відповіла, що Власенко спілкується з представниками аудиторської фірми BDO.

powered by lun.ua