Невідомі збирають дані під ім'ям Transparency International

Понеділок, 11 липня 2011, 21:04

Невідомі використовують ім’я представництва Transparency International в Україні для збору персональних даних громадян.

Про це повідомив "Українській правді" президент творчого об’єднання "ТОРО" (Контактна група в Україні Transparency International) Олексій Хмара.

11 липня 2011 року до об’єднання звернулися кілька громадських та донорських організацій, що працюють у Вінницькій області, з вимогою пояснити, на яких підставах "ТОРО" збирає відомості про фінансовий стан громадян.

За словами осіб, що звернулися, до них надійшли відповідні інформаційні запити, датовані 29.06.2011 та підписані нібито президентом ТОРО Хмарою.

Об’єднання офіційно заявляє, що "організація ніколи не збирала будь-яку інформацію про фінансовий чи майновий стан громадян України, не проводила жодних моніторингів чи розслідувань щодо фактів суміщення окремими особами посад в органах публічної влади та підприємницьких чи некомерційних організаціях".

"За своїм мандатом "ТОРО" не займається розслідуваннями індивідуальних випадків корупції та не підміняє собою роботу правоохоронних органів", - заявив Хмара.

Водночас організація глибоко занепокоєна фактом підробки офіційного бланку організації, підпису та печатки її керівника.

Як з’ясували представники об’єднання, невідомі особи  відправили щонайменше один інформаційний запит з міста Києва із використанням підробленого бланку організації.

"ТОРО" звертається до правоохоронних органів з вимогою розслідувати згаданий факт підроблення.

Організація готова надати всебічну допомогу в розслідуванні інциденту.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.