Медведєв поставив бізнес перед вибором: або він, або Путін

Середа, 13 липня 2011, 13:30

Російський президент Дмитро Медведєв просить бізнес визначитися, кого вони підтримають на наступних президентських виборах.

Про це Медведєв сказав під час свій зустрічі з керівниками й власниками 27 великих компаній — державних і приватних, і більша частина заходу була закрита для преси. 

Медведєв говорив, що ситуація в країні дуже складна й те, як вона розвиватиметься, залежить від двох осыб - його самого й Володимира Путіна, причому в них різні сценарії цього розвитку, переказує слова президента один з учасників зустрічі.

Медведєв порівнював себе з Путіним, розповідає інший присутній, і зі слів президента випливало, що в останні роки країна розвивалася шляхом, закладеним Путіним.

Він же, за словами учасників зустрічі, уже заявив про свою нову програму в Петербурзі й тепер бізнесмени мають визначитися, яким шляхом далі піде країна.

Якщо самі не поміняємо сценарій розвитку, попередив бізнесменів Медведєв, то його буде міняти хтось інший, й бізнесу настав час зробити вибір, пише газета Ведомости

"Ви маєте вирішити, чи підтримуєте ви мою програму або залишаєте все як є" — так сприйняв мову президента один зі співрозмовників. 

"Президент делікатно й недвозначно дав нам зрозуміти, що бізнесу прийшов час визначатися, кого він хоче бачити наступним президентом — Медведєва або Путіна, кого він буде підтримувати", — розповів учасник заходу, який додав, що це було неочікувано.

До такого ж висновку прийшов і інший присутній, за його словами, після зустрічі бізнесмени відразу стали жартувати один з одним: "Ти вже визначився?"

Як відомо, президентські вибори в Росії відбудуться 11 березня 2012 року. Поки залишається інтригою, хто піде боротися за цю посаду: Медведєв або Путін.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.