У суді оголосили, що хочуть від Тимошенко

П'ятниця, 15 липня 2011, 15:17

Прокурор Лідія Фролова закінчила читати обвинувальний висновок, у якому обвинувачується Тимошенко у перевищенні службових повноважень.

Згідно з зачитаним прокурором, Тимошенко у 2009 році погодилася на невигідні умови газового контракту, "бажаючи створити собі позитивний імідж ефективного керівника держави".

За словами Фролової, пізніше у Росії, "усвідомлюючи протиправність своїх дій" та пригрозивши звільненням змусила голову "Нафтогазу" Олега Дубину підписати договори щодо купівлі-продажу природного газу та транзиту газу.

"Своїми умисними діями, які проявилися у перевищенні влади та службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки державним інтересам, Тимошенко вчинила злочин, передбачений частиною 3 статті 365 КК", - зачитала Фролова.

Після зачитування обвинувального висновку суддя Кірєєв оголосив перерву до 15:20 "у зв'язку з виробничою необхідністю".

Згідно з Кримінальним кодексом, частина 3 статті 365 передбачає ув'язнення строком від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від семисот п'ятдесяти до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.