Новий господар Донбасу робитиме зі слонів зайців

Вівторок, 19 липня 2011, 16:48

Новий голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький має намір у плані відкритості, прозорості своєї роботи перейняти досвід у колег – губернаторів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив на зустрічі з журналістами.

"Я зі свого боку хотів би взяти краще, що, на мою думку, впровадили губернатори в інших областях України", - сказав Шишацький.

І перерахував, що в Луганській області у Володимира Пристюка хоче перейняти "виїзні засідання й спілкування губернатора з людьми", у голови Дніпропетровської області Олександра Вілкула - "офіс відкритих дверей в адміністрації для вирішення всіх адміністративних послуг", у Кіровоградського губернатора Сергія Ларіна – "гарячу лінію" для жителів регіону.

При цьому донецький губернатор уточнив, що це не означає, що він готовий "перенести все автоматично", а зважатиме на специфіку області й, перш за все, її чисельність і густонаселеність.

Крім того, говорячи, зокрема, про екологічні проблеми Донецької області, Шишацький запевнив, що їх не приховуватиме від жителів, а виноситиме на поверхню і вирішуватиме в першу чергу. При цьому він пригадав Президента США Барака Обаму.

"У цьому плані мені подобається Барак Обама. З приводу того, що треба не приховувати слона, який знаходиться в кімнаті, не можна не помічати слона. Слонів у нас таких багато, ми з вами про них говоритимемо й відводитимемо цих слонів, або зменшуватимемо їх до розмірів зайців", - сказав донецький губернатор.

"Взагалі я прихильник нашої комунікативної стратегії – я намагатимуся бути доступним", - зазначив Шишацький, пообіцявши журналістам щотижня проводити прес-конференції й продовжити свою практику проведення особистих прийомів громадян.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.