Кузьмін запевняє, що Луценко прописався в квартирі водія

Четвер, 21 липня 2011, 11:49

Екс-глава МВС України Юрiй Луценко видав своєму водiєвi квартиру, пiсля чого з метою особистої вигоди в нiй прописався, заявляють у Генеральнiй прокуратурi.

"Як у справi Тимошенко, журналiсти не бачать особистої зацiкавленостi й у справi Луценка", - повiдомив в. о. генпрокурора Ренат Кузьмiн на брифiнгу в четвер, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як приклад вiн навiв витяги з кримiнальної справи стосовно Луценка.

"Луценко зробив усе для того, щоб дати квартиру начебто своєму водiєвi... Й начебто такий добрий жест i добра воля в бiк водiя, напевно, були би помiченi багатьма як позитивна якiсть мiнiстра", - зазначив Р.Кузьмiн.

Водночас, за його словами, одразу пiсля видачi квартиру своєму водiєвi Ю.Луценко в нiй прописався, а водiй одразу приватизував житло.

"Чи може водiй розпорядитися цiєю квартирою, якщо в нiй досi прописаний Луценко? I кому в результатi цю квартиру передано - водiєвi чи Луценку, чи їм обом? I чи можете ви повiрити, що два дорослi мужики мешкають в однокiмнатнiй квартирi?", - наголосив в. о. генпрокурора.

Тому, за його словами, особиста зацiкавленiсть Луценка в цьому кроцi є, потрiбно лише "уважнiше придивитися".

Як повiдомлялося, 13 грудня 2010 року Луценку та його водiєвi Леонiду Приступлюку було висунуто остаточне обвинувачення в розкраданнi державного майна в особливо великому розмiрi, а також у перевищеннi службових повноважень i використаннi пiдроблених документiв.

Луценка затримали 26 грудня 2010 року. Суд обрав йому запобiжний захiд у виглядi утримання пiд вартою.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...