Місцеві депутати починають словесну війну через Тимошенко

Четвер, 21 липня 2011, 16:43

Мер Полтави Олександр Мамай i мер Комсомольська Сергiй Супрун закликали львiвську мiськраду припинити тиск на суд щодо справи Юлiї Тимошенко.

"Ми занепокоєнi таким вiдвертим i жорстким тиском на суд i категорично заперечуємо проти використання органiв мiсцевого самоврядування в роздуваннi полiтичного протистояння", - йдеться в заяві, яку наводить Інтерфакс-Україна.

"Наша позицiя полягає в тому, що суд без втручання ззовнi має дати оцiнку цiй справi. Саме тому, що цi слухання справдi мають резонансний i загальнозначущий характер, не повинно бути нiяких полiтичних впливiв на розгляд справи", - зазначено в повiдомленнi, направленому до всiх мiських голiв i мiсцевих рад усiх рiвнiв України.

Мери закликали львiвських колег припинити тиск на суд i зосередитися на наближених до життя громадян проблем, заради вирiшення яких виборцi їх обрали депутатами.

Ранiше Львiвська мiськрада заступилася за Тимошенко, закликавши українцiв не бути байдужими. В заявi, яку було ухвалено на сесiї мiськради в середу 49 голосами, суд над Тимошенко названо "жорстокою полiтичною розправою над одним iз лiдерiв суспiльної довiри".

Як повідомив на брифінгу у Львові депутат Львівської міської ради Андрій Білоус, резолюцію міської ради Львова крім депутатів міськради від Партії регіонів, не підтримали також представники партій "Наша Україна" та "Фронт Змін", інформує УНІАН.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.