Однопартійці Джарти підтвердили, що його оперували

Субота, 23 липня 2011, 08:50

Голови Ради міністрів АРК Василь Джарти перебуває в лікарні в Москві.

Це підтвердив газеті "Сегодня" нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Джарти в Москві, в лікарні - живий і здоровий", - зазначив він.

Колесніченко підкреслив, що Джарти перебуває у відпустці. "Людина пішла у відпустку, щоб це не було за рахунок бюджету", - додав депутат.

"У людини дійсно є хвороба, і вона з нею бореться", - сказав Колесніченко.

За його інформацією, пост прем'єр-міністра Криму Джарти залишати не збирався.

Також однопартійці Джарти підтвердили виданню, що він тиждень тому був терміново доставлений літаком до Москви, де його успішно прооперували - але ніхто точно не знає діагноз.

Наближені до Джарти люди кажуть неофіційно, що ситуація була настільки критична, що лікарі навіть не відразу зважилися робити операцію - і вона була пов'язана з усуненням проблем в області легенів.

Разом з тим, прес-секретар кримського прем'єра Віолетта Лисина заявила, що Джарти у відпустці і відчуває себе чудово.

"У перших числах серпня він уже буде на місці. Василь Георгійович, спілкуючись з моїм керівництвом, сказав, що він сам дасть всі коментарі журналістам після прибуття. Він контролює робочий процес і дає вказівки своїм підлеглим, перебуваючи у відпустці", - сказала прес-секретар.

Як повідомлялося, на початку тижня з'явилися чутки про смерть Джарти. Прес-служба Радміну Криму спростувала цю інформацію, зазначивши, що він перебуває у відпустці. Пізніше ТСН повідомила, що Джарти переніс складну операцію в Москві.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування