Януковича потягнули до суду за невиконані обіцянки

Середа, 27 липня 2011, 14:25

У Вищий адмінсуд України надійшов позов проти Віктора Януковича в зв'язку з бездіяльністю президента при виконанні своїх передвиборних обіцянок.

Як пише "Дело", суду доведеться оцінювати, чи законний той факт, що досі в Україні не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави ще в 2009-2010 р. Також позивач вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток - до 19% з 1 січня 2011 року.

Ці зміни теж містила програма кандидата в президенти Віктора Януковича.

 

Крім того, нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року, - про це також зазначено в позові.

Позивач вимагає зобов'язати президента протягом місяця з дня набуття законної сили рішення суду невідкладно внести у Верховну Раду законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

Як стало відомо "Українській правді", автором позову проти президента є правозахисник із Херсона, помічник-консультант народного депутата Юрія Одарченка - Дмитро Ільченко.

За його словами, позов був поданий з метою з’ясувати, "чи можна в нашій державі домогтися виконання передвиборчих обіцянок політиків, а також для того, щоб дізнатися, яким чином юристи Януковича будуть виправдовувати пряме порушення його передвиборчих обіцянок".

 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.