Генпрокуратура заявила, що Корнійчук бреше

Середа, 10 серпня 2011, 13:49

Генпрокуратура заявляє, що Євген Корнійчук та його адвокат Ігор Фомін надають недостовірну інформацію про перебіг судового слідства у справі щодо екс-чиновника.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

"Тим самим, Фомін та Корнійчук намагаються заздалегідь створити у суспільства уяву про невинуватість останнього у вчиненні злочинів та здійснити тиск на суд. Таку ж мету вони переслідують заявляючи про нібито затягування процесу стороною обвинувачення", - йдеться у повідомленні.

"Натомість представники державного обвинувачення у відповідності до принципів змагальності і диспозитивності сторін користуються своїм правом у наданні доказів та доведенні їх переконливості перед судом", - зазначили у Генпрокуратурі.

У повідомленні наголошується, що "вказані дії на даному етапі кримінального судочинства є некоректними та виходять за межі процесуальних прав як підсудного, так і його захисника".

Відповідно до Конституції та Кримінально-процесуального кодексу рішення про те, чи має місце склад злочину і чи винен підсудний у вчиненні злочину приймається виключно судом при постановленій обвинувального або виправдувального вироку у справі, наголосили у прес-службі.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.