У Харкові голодують тролейбусники

Середа, 10 серпня 2011, 19:05

Звільнені працівники харківського комунального підприємства "Міськелектротранс" оголосили безстрокове голодування.

Про це повідомив голова альтернативної первинної профспілкової організації "Захист справедливості" КП "Міськелектротранс" Андрій Ільгов, передає УНІАН.

За його словами, оголосили голодування шестеро звільнених після акції протесту 2 серпня водіїв тролейбусного депо №3.

Глава альтернативної профспілки повідомив, що люди вимагають поновити їх на посадах, погасити заборгованість із зарплати (за даними профспілки, борг становить близько 4 мільйонів гривень) та внески до Пенсійного фонду (борг близько 57 мільйонів гривень).

Крім того, голодувальники просять включити їх до комісії, яка зараз вивчає фінансову діяльність підприємства, а також порушити кримінальну справу за "умисну невиплату зарплати" проти директора "Міськелектротранс" Сергія Почепецького і директора Департаменту транспорту та зв’язків Харківської міської ради Сергія Дульфана.

За словами Ільгова, зважаючи на заборону проведення акцій протесту на площі Свободи, звільнені робітники "Міськелектротрансу" перемістилися у сквер за пам’ятником Леніну і намагалися там встановити намет, однак "міліціонери вщент знесли його".

Водночас у прес-службі Харківської міської ради повідомили, що в акції протесту на площі Свободи беруть участь "два колишніх працівники КП "Міськелектротранс" і група підтримки".

Як відомо, 2 серпня робітники двох тролейбусних депо харківського "Міськелектротрансу" оголосили страйк і не вийшли на роботу.

Транспортники вимагали погашення заборгованості із зарплати, відновлення відрахувань до Пенсійного фонду, на базі яких робітникам нараховуватиметься пенсія, тощо.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.