Три тисячі чоловік попросили США заборонити в'їзд Кірєєву

Субота, 13 серпня 2011, 14:34

До посольства США в Україні передали звернення громадян з проханням заборонити в`їзд до США суддям Печерського районного та Апеляційного судів столиці.

Як передає УНІАН, звернення передали народні депутати з фракції "БЮТ-Батьківщина" Степан Курпіль і Юрій Одарченко та представники громадськості.

У зверненні, що підписали більше 3 тисяч громадян, пропонується заборонити в`їзд до США судді Печерського райсуду Родіону Кірєєву та судді Апеляційного суду Ользі Єфімовій.

В інтерв’ю журналістам Курпіль повідомив, що опозиція передаватиме подібні звернення й у посольства інших країн.

"Сьогодні Посольство США – це перше посольство, до якого ми приїхали. По суті, ми звернемось до всіх посольств, у тому числі країн Шенгенської зони, Посольства Канади, Представництва ЄС в Україні з аналогічними вимогами", - сказав депутат.

У свою чергу, Одарченко не виключив, що опозиція ініціюватиме підписання звернень до урядів інших держав із закликом ввести санкції проти інших українських високопосадовців через політичні репресії в Україні.

Як відомо, суддя Кірєєв розглядає кримінальну справу за обвинуваченням екс-прем’єра Юлії Тимошенко у перевищенні повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році.

12 серпня суддя Апеляційного суду столиці Ольга Єфімова ухвалила рішення про відмову приймати до розгляду по суті скаргу на рішення про арешт Тимошенко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.