Ліна Костенко пропонує вивести на парад усіх, хто обікрадав Україну

80 переглядів
П'ятниця, 19 серпня 2011, 18:16

Парад на День Незалежності потрібен, але на ньому має пройти армія державотворців, щоб народ міг побачити, кого він годував й утримував 20 років.

Таку пропозицію озвучила письменниця Ліна Костенко у своїй статті в газеті "День".

"Стрункими рядами мають пройти депутати всіх скликань на чолі зі спікерами, помічниками й заступниками, зі всім штатом й апаратом Верховної Ради, тушками й перебіжчиками. Секретаріати й адміністрації всіх президентів... Усі розлогі гілки влади, на яких рясно повсідалися керівники й управлінці всіх рангів і спеціалізацій", - зазначає вона.

"Словом, усе те воїнство, завдяки якому Україна тріумфально здобулася на четверте місце серед найгірших економік світу й за різними показниками доганяє як не Гвінею, то Гондурас", - наголосила письменниця.

Судова гілка влади, на думку Костенко, повинна пронести "високо над собою... портрети Гонгадзе і Александрова, Чорновола і Гетьмана".

"Усіх убитих і закатованих у відділах міліції, померлих і зниклих за нез'ясованих обставин. Та й самовбитого двома пострілами в голову Кравченка, і Кирпу, і Кушнарьова, чиї загадкові загибелі багато чого б прояснили в чорних кросвордах нашого правосуддя", - пише вона.

"Мають пройти і спіймані й не спіймані на гарячому функціонери й корупціонери, "кожен із тавром свого злочину, тримаючи рівняння на президентів своєї країни, які теж стоять на трибуні з вивісками на шиях, - хто що здав за ці 20 років. Хто флот і ядерну зброю, хто промисловість і стратегічні об'єкти, хто помаранчеву революцію, хто взагалі Україну", - зазначає Костенко.

А завершувати всю цю "святкову феєрію", за словами письменниці, має "сірий автозак, обклеєний портретами Тимошенко, який пропихають крізь протестуючий натовп "Беркути" і "Грифони", обліпивши його, як чорною ікрою, своїми касками, кому ламаючи ребра, кого збиваючи з ніг, кого волочачи по асфальту".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua