Посол Франції заявив, що чутки про його відставку пустили у Грищенка

П'ятниця, 26 серпня 2011, 18:13

Посол Франції в Україні Жак Фор вважає, що чутки про його відкликання з Києва були створені в стінах українського МЗС.

Про це посол заявив в інтерв'ю журналу "Український тиждень".

"Ніхто не відкликав мене як посла Франції з України. Як посольство, так і Міністерство закордонних і європейських справ Французької Республіки виступили із спростуванням цих чуток, що циркулюють навколо мене", - зазначив він.

"Офіційна політична позиція моєї держави щодо судового процесу, про який ви згадали (процес над Юлією Тимошенко), була послідовно і публічно висловлена ​​і мною особисто як послом в заявах для преси, і в комюніке МЗС Франції від 23 червня і 6 серпня. Останнє спростування з цього приводу, яке оприлюднило міністерство, датоване 10 серпня", - нагадав Фор.

"Я жалкую, що така помилкова, оманлива інформація була створена в стінах МЗС України та розповсюджена по відношенню до мене в ЗМІ. Це некоректно", - уточнив посол.

Як відомо, 5 серпня джерело в дипломатичному корпусі, акредитованому в Києві, повідомило, що посол Франції в Україні Жак Фор незабаром покине свій пост.

При цьому до Києва вже доставлений запит на агреман для його наступника. Пізніше цю інформацію підтвердив МЗС України.powered by lun.ua