У Харкові дороги для Євро ремонтують у борг

7 переглядів
Понеділок, 29 серпня 2011, 16:20

У Харковi пiдрядники за свiй рахунок ремонтують дороги у рамках пiдготовки до чемпiонату Європи з футболу 2012 року.

Про це заявив директор Департаменту будiвництва i дорожнього господарства Харкiвської мiської ради Володимир Чумаков, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"З обiцяних державою 500 мільйонів гривень ми не отримали нi копiйки. Усi пiдрядники, якi працюють на сьогоднiшнiй день в мiстi Харковi, працюють за свої кошти, беруть кредити i так далi. Ми оплачуємо частину робiт iз мiського бюджету", - сказав він.

"Але ви розумiєте, що це не тi обсяги якi б у нас були i за якими ми почали працювати, коли отримали обiцянку видiлити кошти", - додав Чумаков.

Вiн нагадав, що для виконання зобов'язань з пiдготовки в частинi ремонту та реконструкцiї дорiг до Євро-2012 Харкiвська мiськрада вирiшила здiйснити позики до бюджету мiста в сумi 99,5 млн грн шляхом випуску облiгацiй мiсцевої позики.

Чумаков повiдомив також, що за рахунок мiського бюджету ремонтують дороги в радiусi одного кiлометра вiд стадiону "Металiст".

За його словами, понад 60% цих робiт вже виконано.

Як відомо, в квiтнi цього року вiце-прем'єр Борис Колеснiков пообiцяв, що на пiдготовку дорiг у мiстах, що прийматимуть Євро, з держбюджету України буде видiлено додатково 2,4 млрд грн, зокрема - 500 млн грн для Харкова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua