У Росії хочуть зобов'язати мігрантів знати російську мову

Неділя, 11 вересня 2011, 10:50

Голова Держдуми РФ Борис Гризлов виступає за прийняття закону про обов'язковість російської мови для мігрантів, які розраховують на роботу в країні.

Гризлов зазначив, що мігрантам не обов'язково здавати іспит на знання російської мови, повідомляє ЛігаБізнесІнформ з посиланням на прес-службу партії "Єдина Росія".

"Це буде в плані тестування. Тільки після тестування людина може розраховувати на роботу в нашій країні", - сказав глава Держдуми.

"Близько 10% населення Росії становлять мігранти, які до нас приїжджають, працюють. Я вважаю, що прийшла пора прийняти закон про обов'язковість російської мови для того, щоб, в'їжджаючи до Росії, отримати право на роботу", - зазначив Гризлов.

При цьому, на його думку, тестуванням повинні займатися консульства в країнах, звідки приїжджають в Росію мігранти.

"Тільки знаючи російську мову можна, по-перше, почитати наші закони і бути правослухняними і захищеними громадянами, тому що закон нас не тільки зобов'язує, а й захищає", - сказав Гризлов.

"Тому думаю, що така ініціатива буде втілена в проект закону про обов'язковість знання російської мови", - підсумував він.powered by lun.ua