Тимошенко закликає Європу не грати на руку Януковичу

Неділя, 11 вересня 2011, 11:14

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що судовий процес проти неї завершиться обвинувальним вироком, і що за ґратами її життю загрожуватиме небезпека.

Про це вона сказала в ексклюзивному інтерв’ю "Times", даному письмово з СІЗО, повідомляє сайт Тимошенко.

"Колишній прем’єр-міністр закликає Захід кинути виклик її ворогу, президенту Януковичу, через зростання авторитаризму в цій колишній радянській республіці", - пише видання.

"Я думаю, що моє засудження було вирішено ще до початку судового процесу. У цій частині світу ми, нажаль, занадто добре знайомі з механізмом показового судилища", - заявила Тимошенко.

"Я ніколи не доставлю Януковичу та його режиму задоволення почути хоч найменший натяк на страх з мого боку. Але якщо чесно поглянути на цю людину та її діяння, стає зрозуміло, що не можна поручитись за мою особисту безпеку", - написала вона.

За словами Тимошенко, авторитарні правителі на зразок Януковича зазвичай є жорсткими людьми, які приходять до влади, а потім починають потроху поводитись, як злочинці.

"Янукович – унікальне явище для сучасного світу, адже він був двічі засудженим кримінальним злочинцем задовго до приходу до влади. Тому його схильність до насильства та злочинності є інстинктивною, а не чимось набутим на владній посаді", - вважає екс-прем'єр.

У статті згадується, що Україна прагне підписати угоду про співпрацю з ЄС. Тимошенко закликала Європу "не піддаватися цинізму по відношенню до України".

"Зробити так, означає грати на руку Януковичу та його банді. Вони хочуть, щоб ви вважали, що авторитарне правління, яке він запровадив, це найкраще, що може запропонувати Україна. Вони хочуть, щоб світ закрив очі на загибель української демократії, щоб вони могли далі займатися власними справами", - зазначила Тимошенко.

Зараз вона читає лекції бірманського лідера опозиції Аун Сан Су Чжі про свободу на радіо Бі-Бі-Сі.

"Протягом 20 років бірманські диктатори намагались її зламати, але вона все ще залишається яскравим прикладом. Я чимдуж намагатимусь наслідувати її мужність", - сказала екс-прем'єр.

Цікаво, що в статті Тимошенко називають "лідером української Помаранчевої революції".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: