Топ-менеджера компанії Жеваго хочуть посадити на 10 років

Вівторок, 13 вересня 2011, 17:32

Податкова порушила кримінальну справу проти в.о. голови правління "Укренергосбита", що входить до структури групи "Фінанси та кредит" бютівця Костянтина Жеваго.

Прокуратура звинувачує його в ухилянні від податків в особливо великих розмірах, повідомляє "Дело" з посиланням на свої джерела.

Кримінальну справу було порушено 8 серпня за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу - ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

9 серпня підозрюваний був затриманий. Пізніше йому продовжили затримання до 15 діб.

Після закінчення терміну він вийшов на свободу - суд відмовився застосовувати до менеджера санкцію "взяття під варту", залишивши підозрюваного на волі, під підписку про невиїзд.

За ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах українським законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років.

Як відомо, 11 липня в заводоуправління компанії "Росава" (також підконтрольної Жеваго) проникли озброєні люди, що представилися співробітниками СБУ. Вони заблокували четвертий поверх будівлі, на якому розміщується служба фінансового директора підприємства, і забрали документи.

Костянтин Жеваго все ще залишається у фракції БЮТ.powered by lun.ua