Президент Польщі бачить, що Україна дійсно хоче в Європу

Вівторок, 13 вересня 2011, 18:12

Президент Польщі Броніслав Коморовський переконаний, що чинна українська влада дійсно прагне інтеграції країни з Європейським Союзом.

Про це він заявив у вівторок під час урочистої промови у Європейському парламенті у Страсбурзі з нагоди головування Польщі у ЄС, передає УНІАН.

"Я хотів би висловити моє глибоке переконання, що в Україні є велика налаштованість на здобуття умов, необхідних для європейської інтеграції. У тому числі це дії, спрямовані на підвищення демократичних стандартів всередині країни", - сказав президент Польщі.

Глава Польської держави відзначив важливість довгострокової політики Євросоюзу стосовно держав - східних сусідів, які мають "хоч і не близьку", але перспективу членства у ЄС.

"Бачимо це на прикладі України, яка у складних умовах прагне наблизитися до Євросоюзу, аби створити асоціацію", - додав Коморовський.

За його словами, Євросоюз на саміті "Східного партнерства" наприкінці вересня у Варшаві має надати "чіткий сигнал", який варіант партнерства Євросоюз хоче бачити зі своїми сусідами на Сході.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: