Янукович полетів до Криму

П'ятниця, 16 вересня 2011, 08:15

Президент Віктор Янукович візьме участь у роботі 8-ї Ялтинської щорічної зустрічі.

Із 15 до 18 вересня триває його робоча поїздка до Криму, повідомляє прес-служба президента.

16 вересня о 9:15 форум відкриється урочистими промовами президента України Віктора Януковича і президента Ізраїлю Шимона Переса.

Крім того, в ході саміту зі спеціальною промовою виступить всесвітньо відомий економіст, лауреат Нобелівської премії 2008 року Пол Кругман.

Президент Ізраїлю Шимон Перес і європейський комісар з питань розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле уже прибули в Україну для участі в конференції "Ялтинська європейська стратегія" (YES).

Увечері вони беруть участь у вітальному прийомі з нагоди відкриття конференції, повідомляють "Українські новини".

Крім того, у прийомі беруть участь колишній президент Польщі, голова правління YES Олександр Квасневський, голова виконавчої ради Euronews Філіп Кайла, інші гості.

У конференції також візьмуть участь прем'єр-міністр Микола Азаров, перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку й торгівлі Андрій Клюєв, віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Також на ній будуть присутні заступник голови Державної Думи Росії Олександр Бабаков, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, міністр економічного розвитку й торгівлі Казахстану Кайрат Келімбетов.

Крім того, у зустрічі братимуть участь колишній генсек Ради ЄС і верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики й безпеки (1999-2009) Хав'єр Солана, колишній заступник держсекретаря США, президент Інституту Брукінгса Строуб Телботт, голова Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлют Чавушоглу й інші.

Учасники конференції обговорять новий світовий порядок, можливості й виклики для інвестицій в Україні, а також шляхи для збалансування світової економки, основними темами дискусій також стануть відносини України з ЄС і перспективи України.

Протягом 16 і 17 вересня на сайтах www.yes-ukraine.org та www.korrespondent.net відбуватиметься онлайн-трасляція засідань ялтинської зустрічі.

У Криму Янукович також проведе низку двосторонніх зустрічей.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!