СУДДЮ-"КОЛЯДНИКА" ПОСАДИЛИ НА 10 РОКІВ

Вівторок, 20 вересня 2011, 13:04

Оболонський районний суд Києва засудив колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до 10 років позбавлення волі.

Відповідне рішення суд оголосив у вівторок, 20 вересня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Крім того, Зварич позбавлений права займати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в держустановах терміном на 3 роки.

Інший фігурант справи – екс-суддя Любашевський, який виступав посередником, що й передавав Зваричу гроші – отримав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права займати ті ж посади протягом 2 років.

Вирок Зваричу набуває чинності з 9 березня 2009 року – дня, коли він був арештований і з того часу утримувався під арештом, а Любашевському – з дня оголошення вироку, 20 вересня 2011 року.

Оболонський райсуд своїм рішенням ухвалив зберегти для Зварича запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в Київському слідчому ізоляторі й ухвалив заарештувати Любашевського в залі суду для наступного переміщення в київське СІЗО.

Захист екс-судді Зварича планує оскаржити обвинувачувальний вирок в апеляційному суді Києва, сказав захисник Станіслав Цветинський.

"Ми не згодні з вироком, протягом 15 днів ми напишемо апеляцію", - заявив він журналістам.

Цветинський нагадав, що захист просив суд повністю виправдати підсудного.

Сам екс-суддя Зварич після оголошення вироку відмовився давати коментарі.

Згідно з ухвалою Оболонського райсуду Києва, вирок може бути оскаржений захистом Зварича протягом 15 днів із моменту його оголошення, а підсудним – протягом 15 днів із моменту отримання тексту вироку.

Як відомо, Зварич обвинувачується в отриманні хабара в особливо великих розмірах.

Кримінальна справа проти нього була порушена в грудні 2008 року, а в березні 2009 року він був затриманий. Відтоді екс-суддя перебуває під вартою.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування