Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценку стає гірше. В СІЗО прибув консиліум

Вівторок, 20 вересня 2011, 19:24

Вночі з понеділка на вівторок екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пережив три напади гострого болю.

Про це заявила його дружина Ірина Луценко, яку цитує прес-служба "Народної самооборони".

За її словами, у порівнянні із учорашнім днем стан Луценка значно погіршився.

"Він жаліється на постійні болі в області черевної порожнини, на нудоту. Йому дуже важко ходити, Юра тягне за собою ногу", - зазначила вона.

"Вночі чоловік ледве пережив три напади страшенного болю, його рятували звичайними знеболювальними. І не дивлячись на це, о 8-й ранку чоловіка повезли на чергове обстеження до діагностичного центру", - додала дружина.

За даними джерел із СІЗО, після обіду в слідчому ізоляторі зібрався консиліум лікарів МОЗу, які визначають подальшу долю Луценка.

А саме - який діагноз має бути зазначений у медичному висновку після обстежень, проведених у Київському міському діагностичному центрі 15-20 вересня.

В прес-службі уточнили, що їм не вдалося дізнатися, хто входить до складу тих лікарів, які наразі перебували в СІЗО, чи є серед них професор, головний лікар-гастроентеролог МОЗ Ткач та доцент, головний дієтолог МОЗ Швець, які попередньо оглядали та ставили діагноз Луценку.

"Юрій Луценко звернувся до членів комісії з проханням оглянути його іще раз після консиліуму. Чи зважать лікарі на його прохання і нададуть йому допомогу - поки невідомо. Вони поспішають, бо на суд мають надати документи та остаточний діагноз", - резюмувала Ірина Луценко.

Як відомо, у середу о 9.15 відбудеться наступне засідання Печерського районного суду, що розглядає справу Луценка.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: