Нацрада винесла попередження непровладному телеканалу

18 переглядів
Середа, 28 вересня 2011, 16:12

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження телеканалу ТВі.

Про це й своєму Facebook повідомив гендиректор телеканалу ТВі Микола Княжицький.

"Сьогодні, члени Нацради з питань телебачення протизаконно і безпідставно винесли попередження каналу ТВі", - написав він.

"Самого рішення ми ще не отримали. Підстав не було. Вони нас перевіряли у листопаді минулого року,а згідно з Господарським кодексом санкції на підставі перевірок можуть застосовуватись лише протягом 6 місяців. Так що незалежно від причин-санкція незаконна. Після двох попереджень компанію позбавляють ліцензії", - додав Княжицький.

"Нібито мовили у селі Верхній Ясенів і не попередили їх. Але основна мета - дати друге попередження і забрати ліцензію", - зазначив гендиректор телеканалу.

"Члени Манжосов, Головатенко, Мудрак, Баранов, Фартушний, Єлманова та Опілат - особи, відповідальні за цензуру та корупційні зв'язки у телерадіомовленні", - прокоментував ситуацію він.

За словами члена Нацради Оксани Головатенко, після перевірки виявлено, що ТВі упродовж року не розпочав мовлення у низці міст Криму, а у селі Верхні Ясени (Івано-Франківська область) компанія розпочала лише тестове мовлення, а потім припинила його.

Також у мовленні каналу Нацрада виявила невідповідність до ліцензійних вимог: зокрема, кінопоказ становить 5 годин замість 13 годин.

Юрист каналу ТВі Юрій Крайняк відповів, що чинна ліцензія компанії на ці міста не містить додатків, які визначають перелік каналів мовлення. Він нагадав, що Нацрада сама анулювала ці додатки, які закріплювали право ТВі і 5-го каналу мовити на частотах, виграних на конкурсі 27 січня 2010 року.

"Після цього нам повідомляли, що Нацрада самовільно переоформила ці ліцензії на мовлення, але ми про це не знаємо. Ми заяв про переоформлення не надавали", - сказав він.

А у селі Верхні Ясени, за його словами, канал не мовить через те, що не має відповідного дозволу від УДЦР. А УДЦР не хоче надавати дозвіл через відсутність додатків, скасованих Нацрадою.

Українська правда, Телекритика

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua