Депутати змогли прорватися тільки на подвір’я суду

Вівторок, 11 жовтня 2011, 09:55

Народні депутати фракції БЮТ-"Батьківщина" та інших опозиційних партій намагаються прорватися на подвір'я Печерського райсуду крізь кордон "Беркуту".

"Учора голова суду підписала резолюцію таку саму, як і журналістам. Але по журналістам немає заборони, а по нас є заборона", - цитує голову фракції БЮТ-"Батьківщина" Івана Кириленка офіційний сайт Тимошенко.

"Тобто головуючий на суді має зайти до зали суду і розглянути це клопотання і запустити, але щось довго. Не пускаючи нас, вони грубо порушують Конституцію і закони України. Це просто ганебно", - сказав він.

Спочатку народні депутати Андрій Кожемякін, Сергій Міщенко та Роман Забзалюк намагалися пройти крізь кордон "Беркуту", демонструючи посвідчення парламентаріїв, але їх зусилля виявилися марними.

Водночас, як повідомляє кореспондент "Української правди", станом на 9:50 депутатів пускають на подвір’я суду, але не пускають до самої будівлі. Водночас журналістів не пускають навіть на подвір’я.

Разом з тим, УНІАН повідомляє, що в залі Печерського суду зібралося близько 100 представників ЗМІ, у тому числі іноземних.

При цьому у залі відсутні народні депутати. Із зали прибрано лавки, і всі журналісти стоять.

Проте не усі представники ЗМІ змогли потрапити до зали засідань, тому вони залишились на подвір’ї суду. Також велика кількість журналістів не потрапили навіть на подвір’я.

За словами журналістів, яким вдалося опинитися у залі засідань, у них невідомі жбурляли жмені битого скла, коли вони заходили в арку суду.

Разом з тим, присутність великої кількості міліції біля Печерського суду в столичному главку міліції пояснюють інформацією СБУ про можливі теракти, а також заявками прихильників і противників екс-прем’єра про участь у мітингах великої кількості людей.

Відео Оксани Денисовоїpowered by lun.ua