Донька Тимошенко вважає, що вирок був готовий до закінчення процесу

Вівторок, 11 жовтня 2011, 12:26

Донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр підозрює, що вирок її матері був готовий ще до закінчення судового процесу.

Про це вона заявила в інтерв'ю "Der Standard", повідомляє "Inopressa".

"Для тих, хто уважно стежив за процесом, стає очевидним, що він зовсім не відповідає міжнародним правовим стандартам. Разом із процесуальними помилками слід відзначити білі плями в доказовій базі обвинувачення, і навіть свідчення свідків не стали незаперечними доказами провини моєї матері", - сказала Карр.

"Усе це мало призвести до виправдального вироку. Однак в Україні годинник іде інакше. Боюся, що вирок був готовий ще до закінчення судового процесу", - зазначила донька Тимошенко, яка входить у команду адвокатів екс-прем'єра.

У свою чергу, колишній віце-прем'єр Григорій Немиря висловив думку, що президенту Віктору Януковичу, зрештою, доведеться серйозно поставитися до погроз Брюсселя відмовитися від підписання з Києвом угоди про асоціацію.

"Президентові потрібні політичні успіхи. Країна просто не може дозволити собі зійти із цього шляху", - сказав соратник Тимошенко.

"Тимошенко була й залишається лідером опозиції. Вона є символом демократичної і європейської України", - заявив Немиря.

При цьому він висловив сподівання на те, що під кінець року угода про асоціацію з ЄС все-таки буде підписана, оскільки виражає інтереси обох сторін.powered by lun.ua