Богословська радіє кінцю епохи Тимошенко-Лазаренка

Вівторок, 11 жовтня 2011, 16:05

Депутат від Партії регіонів Інна Богословська вважає обвинувальний вирок Юлії Тимошенко кінцем епохи Тимошенко-Лазаренка в Україні.

"Серед найбільш значущих подій 2011 року слід виділити винесення обвинувального вироку щодо Тимошенко", - цитує Богословську прес-служба партії.

"Він символізує завершення цілої епохи пострадянської України, в якій Тимошенко і Лазаренко стали синонімами крадіжки і брехні", - заявила вона.

За словами Богословської, таким чином "буде розірвано порочне коло недоторканності щодо вищих посадових осіб".

"Обвинувальний вирок послужить хорошим прикладом для всіх минулих, діючих і майбутніх правителів. І перед тим, як йти на які-небудь афери, особливо в сфері міждержавних відносин, вони задумаються, бо рано чи пізно за скоєне доведеться відповідати", - підкреслила Богословська.

Депутат з фракції Партії регіонів Олег Надоша також вважає, що завдяки вироку Тимошенко нинішня влада тепер буде розуміти, що їхню роботу перевірятимуть "під мікроскопом".

Говорячи в коментарі ЛігаБізнесІнформ про можливу реакцію Заходу на рішення суду, політик сказав: "Я не думаю, що Європа буде розмінюватися на одного політика і втрачати Україну, кидати її в лоно російської політики".

У той же час, інший народний депутат Партії регіонів Володимир Олійник вважає, що при винесенні вироку Тимошенко Печерський райсуд врахував всі обставини справи.

"Санкція передбачала від 7 до 10 років. Суд врахував всі обставини, тому що він враховує і особу (підсудної), і розмір збитків, та приймає остаточне рішення", - цитує Олійника Інтерфакс-Україна.

Депутат підкреслив, що до моменту прийняття рішення щодо апеляції вирок Тимошенко не вважається таким, що набрав юридичної сили.

Ще один депутат від Партії регіонів Валерій Бондик позитивно оцінив, що суддя Родіон Кірєєв, окрім постанови з вироком Тимошенко виніс ще 2 постанови, в яких вказав на порушення з боку як прокуратури, так і з боку адвокатів Тимошенко.

У той же час, голова Верховної Ради Володимир Литвин називає вирок Тимошенко "несподіваною очікуваністю".

"Це несподівана очікуваність. Про це багато говорили, і воно відбулося", - сказав спікер на прес-конференції у Львові.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування