Тюремники запевняють, що Тимошенко не мерзне і чекає лікарів

Четвер, 13 жовтня 2011, 21:32

Печерський райсуд Києва надав дозвіл на зустріч з медпрацівниками закладів МОЗ, медико-санітарної частини Київського СІЗО та лікарем.

Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

"Технічний та санітарний стан камери, в якій утримується Тимошенко, є задовільний: вікна та двері у справному стані, а загальне опалення приміщень Київського СІЗО здійснюється від центральної міської тепломережі", - повідомила прес-служба відомства.

"Станом на 18.00 годину під час контрольного заміру температура повітря в камері, де утримується Тимошенко, склала +23 градуси за Цельсієм", - додали в службі.

Тюремники зазначили, що "в рамках надання медичної допомоги Тимошенко неодноразово зустрічалась з фахівцями МОЗ України, особистим лікарем та медпрацівниками Державної пенітенціарної служби України, отримувала відповідні консультації".

Одночасно керівництво Київського СІЗО інформує, що у четвер, 13 жовтня, офіційно надійшов дозвіл судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва на надання консультації Тимошенко в межах СІЗО медпрацівниками закладів МОЗ, медико-санітарної частини Київського СІЗО та лікарем Ніколаєвою І.М.

"Цього ж дня в рамках проведення слідчих дій в Київському СІЗО слідчі СБУ зустрічались з Тимошенко в присутності її адвокатів та захисників", - уточнили в прес-службі.

Скарг або претензій з боку Тимошенко до керівництва Київського СІЗО не надходило.

Українська правда

powered by lun.ua