Афганців обшукували через справу, заведену на їхнього лідера

П'ятниця, 14 жовтня 2011, 23:34

Лідер організації ветеранів-афганців "Ніхто крім нас" Олександр Ковальов є співзасновником фірми, яка підозрюється в ухиленні від сплати податків.

Про це заявив перший заступник начальника податкової міліції - начальник головного управління податкової міліції Державної податкової служби Василь Коваль, повідомляє УНІАН.

За його словами, підприємство, співзасновником якого є Ковальов, має шахту в Донецькій області, яка займається видобутком вугілля, проте оформлення безтоварних операцій відбувається на фіктивних контрагентів, а саме вугілля компанія поставляла п`яти підприємствам.

Всього компанія підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму в 2,8 мільйонів гривень.

Згідно з рішенням суду в Донецькій області було проведено обшук приміщення компанії, що розташоване по вул. Велика Васильківська в Києві.

Коваль заявив, що податківці не були поінформовані про те, що в цьому приміщенні розташовано також офіс організації "Ніхто крім нас".

Він також повідомив, що податківці за результатами обшуку не виявили документів, що свідчать про фіктивну діяльність компанії.

Як відомо, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів 13 жовтня вранці проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" у Києві.

Також обшук проводився в квартирі лідера організації Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової служби в м. Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПСУ в Донецькій області та постанови Центральноміського районного суду Макіївки.powered by lun.ua