На лікарні в Одесі "відмили" майже третину її вартості

Понеділок, 17 жовтня 2011, 12:40

Під час будівництва лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні незаконно витрачено 19,2 млн. грн.

Про це повідомляє "Тиждень" з посиланням на власне джерело в Одеській облдержадміністрації.

Зокрема, будівництво лікувального корпусу на 297 ліжок проводилося на вул. Академіка Воробйова, 3, житловий район "Слобідка-2", Суворовський район м. Одеси.

Під час перевірки контролюючими органами Головного управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації (ГУКБ ООДА) встановлено непоодинокі випадки завищення вартості виконаних робіт генеральним підрядником – ТОВ "Реставратор – 1946".

"Вартість робіт з укріплення катакомб була завищена на 14,077 млн. грн. Завищення обсягів виконаних робіт за іншими об’єктами було встановлено на суму понад 1,2 млн. грн. Під час зведення окремих будівель (газової котельні, пральні, насосної, лікувального корпусу) недовиконані роботи, передбачені в проектній документації", – повідомив співрозмовник видання.

Також з’ясувалося, що вартість перевезення роздробленого ґрунту, яка була зазначена в актах приймання виконаних робіт, перевищувала договірну ціну на 3,9 млн. грн.

Таким чином, під час розрахунків ГУКБ ООДА з підрядною організацією (ТОВ "Реставратор – 1946") за будівництво лікувального корпусу (загальна вартість якого становить 71 млн. грн.) державному бюджету завдані збитки майже на 19,2 млн. грн.

"Крім цих порушень законодавства, виявлено також нецільове використання 382,1 тис. грн., які у грудні 2010 року були витрачені на ремонт асфальтобетонної об’їзної дороги навколо лікувальних корпусів, при тому, що ці роботи не передбачалися", – додав співрозмовник.powered by lun.ua