Замість безвізової Європи Янукович пропонує українцям їздити до Росії?

Вівторок, 18 жовтня 2011, 14:24

Президент Вiктор Янукович пропонує поширити спрощену процедуру проходження прикордонно-митного контролю на всi поїзди, що курсують мiж Україною та Росiєю.

Про це він заявив на пленарному засiданнi II Росiйсько-українського мiжрегiонального економiчного форуму в Донецьку у вівторок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наразi добре себе зарекомендував експеримент зi спрощення процедури прикордонно-митного огляду потяга Київ-Москва", - сказав президент.

За словами Януковича, є багато позитивних вiдгукiв вiд пасажирiв, хоча залишилися деякi процедури, над якими "треба попрацювати".

"Пропоную прискорити роботу з поширення аналогiчної процедури й контролю на всi поїзди, що курсують мiж Україною та Росiєю", - наголосив президент.

Вiн упевнений, що це оцiнять, зокрема, росiйськi вболiвальники, якi приїдуть в Україну на футбольнi матчi Євро-2012.

У свою чергу президент Росії Дмитро Медведєв висловив жаль у зв'язку з відсутністю прямих рейсів між аеропортами міст півдня Росії та українськими містами.

Він зазначив, що в результаті цього пасажиропотік, що постійно зростає, замикається на Москві.

"Нам потрібно відновити регулярне авіасполучення між російськими і українськими регіонами", - сказав Медведєв, повідомляє Острів.

powered by lun.ua