Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Пшонка розповів, скільки справ проти Тимошенко

Середа, 19 жовтня 2011, 12:41

Адвокати екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко затягують ознайомлення з кримінальними справами щодо використання "кіотських грошей" та придбання автомобілів швидкої допомоги.

Як передає УНІАН, про це у середу на брифінгу в Києві, відповідаючи на запитання журналістів, заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

"Завершено розслідування і адвокати продовжують знайомитися з кримінальними справами по придбанню автомобілів швидкої допомоги і Кіотському протоколу. Але адвокати затягують ознайомлення по цих справах", - сказав генпрокурор.

За словами Пшонки, адвокати екс-прем’єра, за їхніми словами, хочуть таким чином детальніше вивчити ці справи, хоча слідством їм надано для цього всі можливості.

"Інших кримінальних справ, де б була обвинуваченою Тимошенко немає", - наголосив Пшонка.

У той же час генпрокурор хоче дати детальнішу правову оцінку справах, які розслідувалися щодо Юлії Тимошенко раніше і були закриті в 2005 році.

"Справді, є постанови Піскуна (екс-генпрокурор, - ред.), про них неодноразово говорили, про його рішення 2005 року. Я вважаю, що по них також потрібно давати детальнішу правову оцінку. Яка буде дана правова оцінка, давайте почекаємо, в тій частині, що потрібно визнати на сьогодні законними або незаконними ці рішення ", - сказав Пшонка.

Пшонка зазначив, що крім справ, закритих за рішенням генпрокурора Піскуна, є справи, закриті за рішенням суду, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що також необхідно перевірити, чи не було поспішності або порушення закону при закритті кримінальних справ стосовно Тимошенко в українських судах.

Нагадаємо, 13 жовтня проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: