Наливайченко: Ми проти вступу в союз, у якому 86,5% зборів іде в Москву

Четвер, 20 жовтня 2011, 10:10

Євросоюз дав чіткий політичний сигнал українській владі про те, що Україна розвивається в неправильному напрямку.

Про це заявив голова політради "Нашої України" Валентин Наливайченко у студії "Голосу Америки", повідомляє прес-служба політика.

"Політичні свободи і переслідування опозиції засуджуються не просто Європейським Союзом – вони засуджуються усім цивілізованим світом. Така ситуація суперечить інтересам України і європейським прагненням нашої держави", - заявив він.

Наливайченко вважає, що для того, що повернути Україну у європейському напрямку, слід змінювати владу, почати поважати права людини, припинити переслідування опозиції, випустити з тюрем політичних діячів – Юрія Луценка, Юлії Тимошенко та інших.

Голова політради "Нашої України" переконаний, що на наступних виборах потрібно обрати українську владу.

"Зараз українофоби в уряді займають очільні місця. Влада набрехала на виборах. Прем’єр і віце-прем’єри взагалі нас ведуть у союз. Те, що вони називають його замість Радянського Митним або Євразійським – це така сама кадебістська і радянська брехня. Це підміна державності України і розуміння вектора її розвитку", - сказав політик.

За його словами, проблема полягає в тому, що у теперішніх урядовців до цього часу лишилося совкове мислення.

"Іноземних мов вони не знають, українську мову теж не вивчили, а головне – так і не вивчили, в чому національний інтерес нашої держави. Тому пропонують Митний союз", - вважає Наливайченко.

Він зазначив, що у Митному союзі 86,5% митних зборів іде у Москву, 5,5% – у Білорусь, решта в Казахстан.

"Це як раніше був Держплан – коли все збиралося в Москві і потім на партійну бюрократію розподілялося. Ми проти відновлення таких союзів", - заявив Наливайченко.

"Нашим українським підприємствам цікаво шукати нові ринки збуту. Ми за запровадження зони вільної торгівлі з ЄС – щоб підняти рівень життя наших людей. Ми також не проти розширення російських ринків збуту – але нехай спочатку Росія зніме обмеження на постачання української продукції на свій ринок", - підкреслив він.

powered by lun.ua